Aren Çeviri'ye Hoşgeldiniz | Hizmet Başlıklarımız

  Hakkımızda

  1994 yılında Karaköy Tercüme Bürosu ile başladığımız sektörde 2005-2014 Yılları arasında Ortaköy Tercüme Bürosu olarak hizmet verdik. Genişleyen müşteri portföyümüz ve tercüman kadromuz ile gelen taleplere daha hızlı yanıt verebilmek amacı ile 2. Lokasyonumuz  Maslak Ofisimi 2014 yılında faaliyete geçirdik. 2015 yılında bu taleplere daha sağlıklı hizmet verebilmek amacıyla ile de Aren Tercüme Reklamcılık isimli firmamızı kurduk. 1994 yılından bugüne sizler için en kaliteli, hızlı ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine davam etmekte olan Aren Tercüme Bürosu, tercüme konusunda en uygun hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor. Alanında uzman tercümanlarımız ile teknik, simultane, yazılı ve sözlü tercümeler gibi birçok alanda sizler için en uygun çözümleri bir araya getirmiş olan büromuz, çeviri alanında aradığınız kurumsal yapıyı sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

  Geliştirmiş olduğumuz özel sistemler ile tercüme dosyalarınızın hızlı bir şekilde analiz edilip, mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyat ile sizlere sunulmasını amaçlayan firmamız bu alanda sizlere en gelişmiş hizmeti sunmaya devam ediyor...

  Tercüme Bölümü Çalışanları:
  Yönetici ve tercüman kadromuz uzun yıllar çeviri alanında faaliyet gösteren kuruluşlarda yönetici, personel veya uzman tercüman olarak hizmet vermiş, çağdaş ve yenilikçi hizmet ilkemizi benimsemiş kişilerdir.

   

Adres