Aren Çeviri'ye Hoşgeldiniz | Hizmet Başlıklarımız

    Rusca Çeviri - Tercüme

    Rusça Türkçe tercüme ve Türkçe Rusça tercüme işlemleriniz alanında uzman ve deneyim sahibi anadili Rusça olan ve bu dile hakim yeminli Rusça yeminli tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

    Rusça tercüme ihtiyaçları  Türkiye ile Rusça dilini resmi dili olarak kullanan Rusya, Kazakistan, Türkmenistan ve Kırgızistan gibi ülkeler arasında bulunan yoğun ticaret hacminden dolayı özellikle inşaat ve gıda sektöründe yapılan ihalelerde gündeme gelmektedir. Bunun yanısıra iki ülke arasındaki vizelerin kalkmasından dolayı turistik amaçlı geziler de arttığından bireysel müşterilerin de bu noktada ihtiyaçları doğmaktadır. Ülkelere giriş çıkışların sorunsuz yapılabilmesi için gerekli yasal süreçlerin tamamlanması bakımından tercümeler yeminli tercüman ve noter tarafından onaylandıktan sonra konsolosluğa ibraz edilmek üzere gönderilir.

    Bu noktada, Ortaköy Tercüme Bürosu, rusça yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz olarak karşılar. Şirketlerin ihale süreçlerinde, yapılan sözleşme bakımından rusça hukuki tercüme ve teknik şartname bakımından rusça teknik tercüme söz konusu olmaktadır. Ayrıca gerekli görüşmeler esnasında rusça simultane tercüme veya ardıl tercüme  ihtiyacı da sıkça gündeme gelmektedir. Buna yönelik olarak sözlü tercüme ihtiyaçlarınızı da özenli bir şekilde uygun fiyatlara karşılamaktayız.

Adres